شماره های تماس: ۰۹۱۲۹۱۷۶۱۷۱ ، ۲۲۴۹۱۳۳۶-۰۲۱

خدمات

  • بازدید 3,063 بازدید
  • 0 دیدگاه

از جمله مواردی که برای شروع هر کسب و کاری در زمینه صنایع غذایی و خدمات در این حوزه باید مورد توجه قرار گیرد، و باید در اولویت باشد، خرید یخچال و فریزر صنعتی است. می توان با توجه به گستردگی کار، انواع یخچال و فریزر را در اندازه های مختلف خریداری کرد و یا به گروه تولیدی آگرین برای ساخت سفارشی یخچال صنعتی سپرد تا بر اساس نیاز شما به ساخت این دستگاه های مهم بپردازیم. در ادامه بیشتر با یخچال و فریزرهای صنعتی و اینکه در هنگام خرید یخچال و فریزر صنعتی باید به چه نکاتی توجه شود، می پردازیم.

آشنایی با یخچال و فریزر صنعتی

همه ما با یخچال و فریزر آشنا هستیم و در منزل خود انواع و مدل های آن را داریم و استفاده می کنیم. اما وقتی این لوازم در قالب صنعتی قرار است مورد استفاده قرار گیرند، هم از نظر ظاهری و هم نوع عملکرد و دوام آن متفاوت خواهند بود. زیرا باید حجم زیادی از مواد را در خود جای دهند و برودت و سرمای آن به گونه ای تنظیم شود که کیفیت مواد حفظ شود. این قبیل یخچال ها بر اساس نوع کاربری که دارند در شکل های مختلفی تولید و ساخته می شوند. برای مثال اگر در فروشگاه های مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند، این یخچال و فریزرهای دارای درب های شیشه ای هستند تا به راحتی محصولات در آن دیده شوند و یا دارای طبقات برای قرار گیری مواد هستند و یا به صورت به اصطلاح صندوقچه ای هستند و درب شیشه ای دارند.

 

 

برخی از یخچال ها و فریزرهای صنعتی دارای درب های فولادی هستند که در مقابل ضربه و جابجایی های سنگین مقاوم بوده و آسیب نمی بینند. برخی از یخچال و فریزرها فقط برای بودن در مکان خاصی مثلا انبار فروشگاه و کارخانه مورد استفاده قرار می گیرند و برخی برای حمل و نقل. بنابراین بر اساس نوع کاربری و نیاز باید برای خرید یخچال و فریزر صنعتی اقدام شود.

یک یخچال و فریزر صنعتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

همانطور که گفته شد، نوع کاربری یخچال و فریزر صنعتی، مشخص کننده این است که چه نوعی را خریداری کنیم. مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیریم این است که یخچال و فریزر صنعتی که انتخاب می کنیم از نظر کنترل و نگهداری و ثابت بودن دمای مناسب و تعریف شده، به خوبی عمل کند و به صورت اتوماتیک و هوشمند عمل کند و دمایی که تولید می کنند را حفظ کنند. زیرا با توجه به شرایط محیطی نیز یخچال ها و فریزرها تحت تاثیر قرار می گیرند. از این رو باید عایق خوبی در بدنه آنها به کار رفته باشد.

چون یخچال و فریزر صنعتی ممکن است روزانه و یا حداکثر ۳ روز یک بار اجناس جدید داخل آن قرار داده شود از این رو باید همواره تمیز باشد و شستشوی آسان از دیگر ویژگی هایی است که باید داشته باشد. همچنین اگر یخچال و فریزر صنعتی مورد نظر را برای ساخت سفارش داده باشید باید پشتیبانی فنی و گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد که این مجموعه این را برای سفارش دهندگان محترم فراهم می کند.

باید و نبایدهای خرید یخچال و فریزر صنعتی

در خرید یخچال صنعتی یا خرید فریزر صنعتی یا سفارش ساخت آنها باید به نکاتی توجه کرد تا هم بتوانید از دستگاهی که خریداری کرده اید به خوبی استفاده کنید و هم خود دستگاه عمر طولانی مدت داشته باشد.

در درجه اول باید نوع کاربری خود را مشخص کنید. برای مثال اگر یخچالی برای فروشگاه خود می خواهید که فقط محل قرار دادن نوشیدنی باشد، مسلما یخچال ایستاده که دارای طبقات است گزینه مناسبی است و دومین نکته در خرید یخچال و فریزر صنعتی، فضایی است که به آن اختصاص می دهید و باید متناسب با فضا و حجم محصولاتی که می خواهید عرضه کنید باشد.

 ساخت سفارشی یخچال و فریزرهای آزمایشگاهی

از جمله خدماتی که گروه تولیدی آگرین علاوه بر فروش یخچال و فریزر ارائه می دهد، ساخت سفارشی یخچال و فریزرهای آزمایشگاهی است. این قبیل دستگاه ها با توجه به حساسیت بالایی که دارند نیازمند در نظر گرفتن پارامترهای دقیق برای ساخت و اجرای آن زیر نظر كارشناسان متبحر این حوزه می باشد. از این رو گروه تولیدی آگرین با ارسال کارشناسان متبحر به محل مورد نظر شما و در نظر گرفتن شرایط و مکان مورد نظر، یخچال و فریزر مناسب را طراحی می کند.

ساخت سفارشی تجهیزات صنعتی رستورانی و آشپزخانه صنعتی

برخی از مجموعه های غذایی علاوه بر اینکه به کیفیت غذای تولیدی خود اهمیت می دهند، به نوع طراحی و دکوراسیون محیط نیز بها می دهند و در برخی مواقع برای اینکه رضایت و اطمینان خاطر مشتری را جلب نمایند نحوه پخت و پز را هم به تماشا می گذارند و در کنار آن می خواهند از یخچال و فریزر خود نیز استفاده کنند. بنابراین در برخی موارد این دستگاه های بزرگ را به گونه طراحی می کنند که زیبایی محیط نیز حفظ شود. از این رو می توان به جای خرید یخچال و فریزر صنعتی، نوع مورد نظر را طراحی کنید و سفارش دهید.

گذشته از این موارد گاهی خرید یخچال و فریزر صنعتی آماده ممکن است با محیط همخوانی نداشته باشد و یا بزرگتر و کوچکتر باشد. از این رو سفارش ساخت یک راهکار مناسب می باشد به جای خرید یخچال و فریزر صنعتی.

خدمات پس از خرید یخچال و فریزر صنعتی 

گروه تولیدی آگرین با سابقه طولانی در عرصه تولید یخچال و فریزر صنعتی همواره رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است. از این رو همواره آماده دریافت سفارش های ساخت یخچال و فریزر صنعتی با توجه به خواست مشتری بوده و برای ارائه بالاترین کیفیت کارشناسان متبحری را برای این کار به کار گرفته است. همچنین پشتیبانی فنی و ارائه خدمات پس از فروش قوی این مجموعه نکته مثبت فعالیت ما می باشد.

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما است.
👋 سلام، میتونم کمکتون کنم؟